Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz #20749568 #253 üzenetére

    Nem ismerem a Frankfurti állapotokat migráns ügyileg, de Malmő nagyon durva. Iszonyú magas a bűnözés, gyakorlatilag migránsoké az egész, nem az a hely ahol szívesen haverkodsz, ebben biztos lehetsz. Ezt csak azért említettem meg, mert Svédország több városa is jól mutatja, hogy hova vezet ez a korlátlan befogadósdi. Gyakorlatilag kitúrják a Svédeket és nem, nem jó fejek, meg kedvesek. Nem akarnak integrálódni.

    Abban igazat adok, hogy a Fidesz migráns ellenességében nyilván van politikai haszon is, meglovagolták a témát, de alapvetően sok igazság van abban amit gondolnak a bevándorlásról. Csak sokan azért nem értik, mert nem élnek vagy nem éltek olyan környéken ahol ez már probléma, ezért nem hiszik el, nem érzik a veszélyt.

    A wir schaffen das azért bukott el, mert a beérkezett migránsok tömegei, több pénzben vannak mint amit gazdaságilag hoznak. Nagyon kis százalékukat lehetett munkára bírni, többségük a Német állam csecsén csüng. És e mellett rengeteg konfliktust okoztak, sok eset halállal, erőszakkal végződött. Nem oldott meg merkel lósz@rt se! Sodródott az árral, felelőtlen döntéseket hozott. Nagyon komoly szerepe van, mert ha 2015-ben nem küldi el a meghívóját az összes migránsnak, akkor valószínűleg ilyen tömegek nem indulnak el.

    Hogy bánnak a nőkkel? Nem veszik őket ember számba. Ezzel kapcsolatban inkább nem mennék bele a részletekbe, de ha olvasott ember vagy és érdekelt a téma, tisztában kell legyél vele. Én személyesen nem ismerek elnyomott muszlim nőt, ez igaz, de mondjuk az egyik legjobb gyerekkori ismerősöm Kuwaitban dolgozik, első kézből tudom, hogy a nőkkel nem bánnak kesztyűs kézzel. Tehát ez nem csak olyan mende monda.

    Azt is kérdeztem, hogy miért nem fogadják be a migránsokat Szaud-Arábiába? Pénz van, ugyan az a kultúra. Azt válaszolta az ismerősöm, hogy azért nem fogadnak be migránst, mert csőcseléknek tartják őket! Elnézve azt amit műveltek az elmúlt pár évben Európában, nem biztos, hogy hülyék ezek a Kuwaitiak.

    Szakértők kismilliószor elmondták, hogy nagyon alacsony százalékuk jön valódi háborús övezetből, az egy másik kérdés, hogy amint ideértek, már mindegyik szír meg kiskorú. Arra is voltak bizonyítékok, hogy a migránsokat oktatták arra, különböző "civil" szervezetek, hogyan kell kijátszani az Európai törvényeket. Tudom, hogy ez nektek csak propaganda, de azért itt hagyom: [link]

    A migráció egy hatalmas üzlet, és az is tény, hogy egy nagyon masszív szavazó bázist jelenthetnek a liberális pártoknak, amennyiben szavazati jogot kapnak. Egy migráns soha nem fog konzervatív jobboldalra szavazni, épp ezért a politikai haszonszerzést sem zárnám ki. Ez is közrejátszik véleményem szerint, a tömeges migráció támogatásában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák