Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Lami66 #37 üzenetére

    “Azért lettem Pannonos, mert 130 méterrel közelebb volt a boltjuk az otthonomhoz mint a Telekomé...”

    Ha azt írod, hogy azért dolgozol X cégnél, mert az 5km-re közelebb van az otthonodhoz, ahol ingázol, és fontos a napi +1óra idő a dugó/forgalom/távolság miatt, még akkor is, ha picivel kevesebbet keresel (2-5% belefér), megértem.
    Ha azért jársz naponta/hetente egy másik boltba, mert az 200-500 méterre közelebb van, megértem.
    Na de amit írtál, az nonszensz. :DDD Te oda
    dolgozni jártál, vagy naponta 5* be kellett menni hozzájuk, hogy ennyire fontos volt a közelség?
    Azt hittem még nem ittam meg a napi kávémat.

    Témához: azt hittem a monopolizmust csak régi tankönyvekben találom meg, de úgy látszik Magyarországon a dohánybolt után ez következik.
    Kíváncsi vagyok az alkoholra mikor teszik rá a kezüket.

    PIACÉLENKÍTŐ!!!! lol!
    PTE-KTK-n azt tanították, jogy az állam beleszólása a versenyszférába erős deformáló jellegű. Nagy ritkán szükséges (hiperinflációnál), vagy egyéb esetben, ahol nem a profitmaximalizálás a cél.

    [ Szerkesztve ]

    Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Új hozzászólás Aktív témák