Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz Xantomas #7 üzenetére

    Csak tudod, vannak rossz, illetve irigy emberek, akik kimarnák a kezéből, és eladnák, vagy csak tönkretennék, nehogymá jó legyen a másiknak. Szerintem csak egy nyűg, egy támadási felület lenne a hajléktalan nyakán, mert nagyon sok nála jobb anyagi helyzetben élőnek még így sem adatik meg egy PC. Én inkább a hajléktalan szállókba raknék PC-termet nettel, ott aki ért hozzá, használná, és aki meg nem ért hozzá, az elleshetné, hogy is működik. Tán még valami alapvető oktatás is beleférne.

    Én is találkoztam olyan csövessel, akinek angolul odavakkantottam, hogy nem beszélni magyar, erre angolul kérte a pénzt, persze ugyanúgy piára, meg cigire. De azért közröhej, hogy nyelvtudással (,ami azért feltételez másban némi hozzáértést) ki lehet kerülni az utcára.
    A másik dolog meg a ''maffia''. Szerencsétlen hajléktalanoktól a sötétített S Merci ablakán kinyúló kéz veszi el a nap bevétel létminimum feletti részt, ugyanis a szerencsésebbek a havi 60k-t is összetarhálják, de ebből mintegy 10k az, ami felett rendelkezhetnek. Hiába, Szegeden hajléktalannak is jó üzlet lenni, de sajna ebből is ők húzzák a rövidebbet. :(

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Új hozzászólás Aktív témák