Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz #65675776 #33 üzenetére

    OKÉ. Ezt a hírt is láttuk. Felejtsük is gyorsan el.:D
    Majd a többi gyártó is hoz (hozott) ilyet ehhez hasonlót.

    Pinnacle mint gyártó? Nevetséges.

    Olvasta már valaki a Pinnacle felhasználói fórumot, a gyár WEBoldalán?
    Öregem láttam már duuurva anyázásokat de olyat amiket ott leírtak az emberek az durva volt.:((

    Ha mázlista vagy és működik akor nagy valószínűséggel Intel platformos és mázlista.:D

    A nem inteles platformokat a Pinnacle sosem szerette, a szoftverek nagyon szarok, a gyári ügyféltámogatás nagyon gyenge, és zabálja az erőforrásokat mivel semmi hardveres támogatás nincs benne a szoftver meg rosszul van megírva és nagyon gyenge.

    Én egyszer vettem ilyet anno a Barton magos 2500+-omhoz és 100%-os processzorterhelésen nem tudott szaggatás nélkül felvenni, nem volt hangja csak recsegett és szar volt a kép és nagyon nehezen kezelhető volt a szoftver.

    Gyár válasza kérdésemre ez volt:
    Igen az Nvidia chipsetekkel nem működik együtt jól a vas, igen 3 gigaherces P4-et ajánlanak hozzá azzal megy elméletileg jól a felvétel a gyári szoftverrel (nemgyárival cca 60% volt nálam a terheltség), igen a kártya a jelszintekre érzékeny és az nálam nem volt tuti.:O:O

    Részemről kártya eladva, Pinnacle feketelistára rakva.:DDD

    Szerintem ATI Theater 550 pro, igaz annak is bibis a szoftvertámogatása, de legalább műkszik és hardveres:P

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák