Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz #15 üzenetére

    Tévedés Bp. is rendesen fel van osztva, tőlünk 50 méteren belül van a T-n kívül egy másik szolgáltató de nem jön hozzánk ''mert nem éri meg nekik'' :O

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • Allien

    veterán

    válasz #15 üzenetére

    Ha úgy nézem, Bp területén is, egy elég jelentős részen NEM lehetséges az adls szolgáltatás. Ennek több oka is van, egy része valós műszaki probléma. Ennek egy része megoldódik lassan, a sok fejlesztés hatására. De, az emberi butaság az sajna, jelentős hátráltatás. Itt speciel a T-com-n belüli sötét erőre utalok (ott is visszadobják az igényt, ahol SEMMI probléma nincsen).
    de ha nincsen ismerősöm a T-com berkein belül, akkor nekem sem lenne adsl-m. Kb. 2 évvel ezelött rendeltem meg. Az igaz, hogy a ''keresőben'' nem-t kaptam, de az ismerős azt tanácsolta, rendeljem meg. Elhozták a modemet, majd a szerelőnek azt mondták, hogy nem fog jól működni. Mondták ezt úgy, hogy gond nélkül összeált a modem. Kérdeztem, mire hivatkoznak. Valami margin értéket emlegettek, és az túl alacsony volt (5,5 km kábeltávolságra vagyunk a központtól). Eleve, anno, 4 km távolság volt a max., ameddig felszerelték. Nem sikerült az első körben. De, nem hagytam annyiban. Sikerült egy ''kicsit'' javítani a kábeleken, úgy néz ki, meg az ismerős is segített. A lényeg, hogy arra hivatkoztak, hogy annak ellenére, hogy most összeált, lehet, hogy hetente meg fog szakadni. Mondtam, engem nem zavar, még mindig jobb, mint a percdíjas szolgáltatás.
    Minden esettre ''bekötötték'', és eddig egyettlen egyszer ment el hoszabb időre, egy essős reggelen, amikor éppen nyaralni indultam egy bő hétre.:DDD Mire vissza értem, mintha mi sem történt volna. Illetve, nemrégen elkezdett szakadozni, de mint kiderítettem, a zsinórjaimmal volt gond.
    Ráadásul, először 368-s sebesség volt a max. Aztán, amikor elkezdték duplázgatást, sikerült 512-re vinni (gondolom, a kábeleket is fejlesztették, vagy mi a görcs). A következő emelésnél már nem ment egy megával, ''csak'' 800 körül, és azt megint nem erőltették, és visszavették 512-re. Én ennek is örülök!:DDD
    Aki pedig kábelTV-n keresztül netezik, az nem fizet a TV szolgáltatásért? Meg lehet anélkül is rendelni? (ezt speciel nem feltétlenül Neked írom)

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák