Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz #64791808 #8 üzenetére

    HI HI HI!:DDD
    Nem cikizni akarlak, csak ''közlök'' pár tényt!;)
    1. Ha 2Megás a kapcsolatod, és nem megy 1,5-1,6 maximummal, akkor valószinü, hogy optikai (Hytas) területen laksz! Szerintem. Ott ugyanis ez a jelenség erőteljessen tapasztalható, bár, már szerencsére egyes helyeken ez nem igaz, de ez csak, és kizárólag attól függ, milyen berendezéssel oldották meg az adsl ellátását. Jogi úton annyit talán el lehetne érni, hogy lecsökkentsed a kapcsolatodat 1 megára, és ha emelik 2 megára, akkor ugye Te csak 1 megás árat fizetsz. Így már jobb az arány esettleg!;)

    2. Szeintem akinek nem tetszik itt valami, az húzzon ki a rákba, minek itt szarakodni! OTT olcsóbb a net!:((( De, az, hogy miért, nehéz utánna gondolni, mert vakon, csak nézni egyszerübb kifelé a fejből (nem sértésnek szánom, csak ugye, tessenek gondolkodni)! Eleve, van 40 év lemaradásunk. Nem olyan régen cserélték le az utolsó régi központot digitálisra! A többit majd az 5. pontban.

    5. Lehet, rosszul tudom, de az a 90% területileg TUTIRA hibás! Ha kell, pontossan utánna nézek, de relative nagy terület NEM a ''T'' csoport kezében van (Monortel, Invitel, stb...)! A bringa meg nem ment el, ide van támasztva! Mindössze annyi a feladat, hogy kábeleket kell fektetni város-, és országszerte! Bagatel összegből megoldható, szerintem, és akkor LESZ konkurenciája a T-com-nak. Tehát ebből kifolyólag jelenleg CSAK az UPC a VALÓS konkurenciája a tcom-nak (pl. a Tele2 ugye SEMMIT nem szolgáltat, max számláz). Ezen kívül, az a baj, hogy a nyereségből olcsó kint, pl. a németeknél a net! Hiszen, a kinti T üzletág veszteséges! A (T-)csoporton belül a hazai csoport hozza a nyereség jelentős részét. Viszont, ezt kiviszik!:DDD

    6. Én speciel nem gyűlölöm a T-com-t. Persze, nem is szeretem. Ugyanis azért olyan, amilyen, mert buta managerek irányítják, mégbutább managereken keresztül (ezek már sötétek is, tisztelet a kivételnek, mert biztos van köztük 1-2 normális is), akiknek semmi sem drága, és ott csapják be az ügyfelet, ahol, és ahogyan akarják. Pl. egyik ismerősöm felhívott, hogy lesz náluk net! Hú mondom, eddig hallani sem akart róla a tcom, mi történt? Mondja, felkereste őket (személyessen) egy manager. Kérdezem, akkor mekkora sebességü adls-t kaptok? Mondja, hogy nem adsl lesz, hanem ISDN (!!!). Mondom, wazze, átk**tak, az lótúró duplatrippla összegért! Szerencsére, visszamondta. De, ha nem szólok neki, belerángatja egy k*cs*g marketinges manager (üzletkötő) ilyenbe! NO EZ AZ IGAZI gáz itt! Ezeket a duna partra vitettném, annak ellenére, hogy nem szeretem az erőszakot.:B
    szerintem

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák