Aktív témák

  • anulu

    félisten

    ha egy albumot szeretek akkor azt megveszem. az egynyári slágerek tőlem messze állnak, idegbajt kapok tőlük. amiket viszont szeretek, arra összegyűjtöm a - nem kevés - pénzt, és megveszem.

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • guminyúl

    tag

    válasz anulu #1 üzenetére

    Tyű, emlékszem Marilyn Manson Mechanical Animals című albuma 9.900 HUF volt (még talán '99-ben), 1(!!!) db rohadt CD. Akkor elszállt az agyam. (de azért megvettem :) ) No, azért nem viszem túlzásba, audioCD-t utoljára 2001-ben vettem, meg 2002-ben kaptam egy Monsters, Inc. filmzenét :).

    Nekem nem szimpatikus az egész zeneipar. Ha egy olyan statisztika jön ki, hogy nincs nagy befolyással a fekete letöltés az eladásokra, akkor az nem lehet, ki kell pugálni minden zenemásolót a világból. :( A zenék nagyrésze, már ami járt a HDD-mon, kölcsönkapott vagy letöltött zene volt, de 1-2 hét után törlődtek, mert nem volt olyan jó, hogy érdemes legyen megvenni, mi több, nem is hallgattam őket, úgyhogy Shift+Delete. Most is egyetlen album van fönt 93 Mbyte és legális. :B :t

Aktív témák