Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz atuci #1 üzenetére

    nem is kell, hogy legyen. én már attól is végtelenül boldog lennék,
    ha az előadások anyaga rögzítésre kerülne, én meg letölthetném az egyetem szerveréről.

    ''Campaign for Real Education nevű érdekcsoport – mely elsősorban a tradicionális oktatási módszerek alkalmazását szorgalmazza – annak a véleményének adott hangot, hogy ez a módszer opportunista, s valójában leértékeli az oktatást. Szóvivőjük, Nick Seaton véleménye szerint a fiataloknak a tudást az órák látogatásával kell megszerezniük, hogy a befektetett fáradságos munka hozza meg majd a maga gyümölcseit.''

    de jó, hogy náluk van egy olyan érdekcsoport, ami azért kampányol,
    hogy nehogy már könnyebb is lehessen az oktatás. Én nem tudom, hogy még mi egyebet
    tesznek az ügy érdekében, de rögtön az jut eszembe, hogy akkor már a számítógépeket
    is el lehetne űzni a sulikból, mert hát régebben (tradicionális módszerek ugye)
    még nem volt olyan, hogy számítógépes teszt, meg jegyzetletöltés,
    tessék szépen utánajárni, körmölni, mert az sokkal jobb. Aztán miért is?
    A cikket olvasva ez ragadta meg leginkább a figyelmem,
    ugyanis a koncepció szerintem nagyszerű, az iPod osztást viszont én is faszságnak tartom.
    Melyik az az egyetemista (legyen akár magyar), aki ha kap egy mp3-at,
    akkor azt kizárólag csak egy iPodon tudja meghallgatni, más lehetősége nincs???
    Ez egy remek ötlet, amiből valaki (az Appletől) egy még jobb marketingfogást kreált.
    Mondjuk azt egyszerűen képtelen vagyok elképzelni,
    hogy ha elérhetőek lennének az előadások hanganyagai,
    akkor is ugyanannyian látogatnának el a termekbe!

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák