Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Integra

Integra
(Jómunkásember)

nem rossz nem rossz....
gondolom usb2.0 is figyel benne

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) ByB

ByB
(PH! kedvence)

''Kényelmes'' lehet telefonálni vele a mindennapok során... :( Persze lehet azzal jönni, hogy ezt csak BT headsettel érdemes használni, de akkor nem nevezném teljesértékű telefonnak. A gyártók részéről érdemes lenne elgondolkodni, hogy mit mivel érdemes integrálni funkció szinten... Szerintem a mobilt, hagyjuk meg okos mobilnak egy üzletember számára, max Nokia E90 és az UMPC, vagy subnote vagy notebook legyen külön kütyü! (Gondolom ezt én.)

(#4) erdoke

erdoke
(Jómunkásember)

''egy PC, ami nagyjából egy DVD tok méretű eszköz''

Maradjunk inkább a VHS-kazettánál. ;)
Egy VHS-kazit a fülemhez szorítva telefonálni elég gáz, még jó, hogy vannak kiváló BT headsetek. :D

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#5) erdoke válasza ByB (#3) üzenetére

erdoke
(Jómunkásember)

Miért, BT headsettel nem ''teljes értékű'' a telefonálás? :F
Egyébként én is egy jó vékony telefon + subnoti kombinációt választanék inkább.

[Szerkesztve]

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#6) Mac! válasza ByB (#3) üzenetére

Mac!
(fanatikus tag)

Ebben a gépben szerintem nem a telefonálást szánták a fő felhasználási területnek, itt csak egy kiegészítés a GSM/GPRS/3G, ami azért igencsak jól tud jönni, ha éppen nincs WiFi a közelben. Ha megnézed a legújabb notikat egyre több rendelkezik HSDPA képességekkel, mégsem jut senkinek eszébe a füléhez szorítani... Az meg már csak ne legyen negatívum, hogy kicsi azokhoz képest.
Szerintem egy hasznos utitárs, ami kevesebb kompromisszumra kényszerít, mint az Athena/Ameo, és bár mindkettő kiválthat egy telefont, de csak komoly kompromisszumok árán.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#7) Integra

Integra
(Jómunkásember)

mikor lesz már final fantasy csuklópántos/holografikus szuperpc???? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) Alukard válasza Integra (#7) üzenetére

Alukard
(őstag)

Az még 1 picit odébb van :W

Szeretném már a logout -ra megírni róla a tesztet :DDD

https://blackfyre.ninja

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.