Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz makro #16 üzenetére

    az hgy nem mindegyik telefonszámmal feltüntetett képeket hagy maga után, nem jelenti hogy nem az érdeklődés magára vonása volt a cél....megjegyzem ha kölök nem lett volna oylan hülye hogy elérhetőséget megad, kétlem hogy elkapták volna, szal ez így relatív
    az meg hogy ki akarja hogy elkapják, meg ki nem, az még inkább relatív, abból is alkalmazottat lehet csinálni aki nem akar ilyen téren mozogni, csak jól rá kell ígérni, elvégre nem sok oylan meló van ahol legálisan illegális cselekményt végezhetsz és még delláznak is érte, tekintve hogy a feltörésből nagyon megélni nem lehet, max eldicsekedni a többi kockának h ez is megvolt, ellenben az hogy beléptél xy minisztérium adatbázisába nem segít kifizetni a villanyszámlát, s nem fizeti ki a happy mealed a mekdöncibe...szóval azért egy lég jó ugródeszka olyanoknak mint ez a lurkó

    jelen esetben nem fog a mi kis elkövetőnk túl nagy elismerést kapni, mivel csak most követett el feltörés

    másik esetben meg egy másik lurkó felnyomott egy servert, és lám öregkorára az egyik vezető IT biztonságtechnológiai cég feje lett a nyugati világban....persze, a siker nem jön könnyen, és egy dél amerikai államban ahol több embernek van AK 47 ese mint internethzzáférése ez nem is téma, de ha van igény ilyen emberekre akkor azt reativitással kell megmutatni, sztem nekem szimpibb lenne az az illető aki nem a tökéletesre megírt önéletrajzával állít oda, hanem fogja magát és odalép, én ezt tudom, gyakorlatban, kell vagy nem kell alapon, sztem abból a 23 oldalból amit flenyomott, 3-4 érdeklődő akadni fog neki mire kijön vagy lezárul az eljárás

Új hozzászólás Aktív témák