Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tuskooo #23 üzenetére

    Azt, hogy az MSN, mint szoftver szar, azt tudjuk, aki teheti, nem is használja - én sem. Nálam is fagyott néha, de csak az MSN, a Wint sose bírta bántani. De ha nálad csonttá fagyasztja a Windowst is, akkor ott valami csúnyán el van gányolva, vagy szoftveresen, vagy hardveresen.

    A Windows XP hosszú ideje az egyik legastabilabb és leghülyebiztosabb operációs rendszer - mondom ezt úgy, hogy magam is ezt használom, máshoz nem is igen értek, mint Windowsokhoz, viszont van alkalmam a körülöttem lévő userek mindennapi küzdelmét látni a saját hülyeségükkel. Régen nem volt ennyi esélyük úrrá lenni azon, mint a Windows XP-t használva. És úgy fest, hogy a Vista még bíztatóbb ilyen szempontból.

    Persze nincs oprendszer, amit egy user errorrok szerencsétlen sorozatával ne lehetne visszafordíthatatlanul kinyírni.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    válasz ollie #39 üzenetére

    Egyetértek, a Lotus Notes monnyon le. Ha tényleg valami szarkupac programot keresünk, akkor megtaláltuk. Ezerszer inkább szeretném az olyan sokat szidott Outlookot használni, ahogy az előző cégemnél is azt használtam... Nem ismerem ugyan a Notes szerver-oldalát, de hogy a kliens-oldala a legkevésbé sem felhasználóbarát, az biztos.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák