Új hozzászólás Aktív témák

  • Egzee

    őstag

    Nekem van egy Motorola HT-820-as BT stereo headsetem (a bt headsetek közül a legnormálisabban szól) és meg kell mondjam, hogy a minősége elég jó! Nyugodt hangzású, ami kellemes mert nem kapsz rohamot, ha megy valami magad BPM tartalmú zene. Nyitott rendszerű, ami nagyszerű, mert annyira jól ki van találva, hogy a buszon zenehallgatás közben (2 füllel) tudom hallgatni a zenét és szinte minden szót értek. Kivétel ha valami kis balfaszjóskáról van szó aki halkan beszél :W Apám audiophil, és még ő is azt mondta, hogy hallgatható, mp3-hoz képest...

    Ezekkel a hangkarikkal már a tököm tele van! Az alaplapi hangkarik optikai kimenetén(azért ezen mert ez a legtisztább ha integrált kariról beszélünk), ha átvezeted a hangot egy házimozierősítőbe, tökéletes hangot kapsz! Tudod mikor vennék 60K-ért egy ilyen szaros kis X-Fi elitet!!! Inkább megvenném a Yamaha legolcsóbb házimozierősítőjét ami szintén 60K és megmutatnám, hogy szól, annak aki vett egyet! Arról nem is beszélve, hogy a dolby zajszűrő ugyanúgy megszűri a hangot mint az X-Fi! És egyből megoldódik az a probléma, hogy 80K ért olyan házimozi hangszórószettet veszek, hogy 5X különb mint egy ilyen Logitech Z-5500 Digital!

Új hozzászólás Aktív témák