Új hozzászólás Aktív témák

  • Eperfa

    tag

    válasz rollins #30 üzenetére

    hát amit írtál az nem volt túl reprezentatív. de sztem tény, h kis irodákban erőteljesen windows server favorizálás van, és igazából meg is értem. a qmail pedig (kiváló mta persze), a legkevésbé sem hasonlítható össze az exchange-el. sőt, az exchange bizony nyújt olyat, amire nincs ingyenes alternatí@a linux alá (sőt a fizetősök közül is sok csak gyenge másolat). ha vki előző állításomat meg tudná cáfolni (pls mailben), elhihetitek h kiugranék az ablakon örömömben. szóval az exch esete pl nem annyira érthetetlen, rengeteg nyűgje van, de sztem felhasználói oldalról egy igen jól siekrült dolog.
    amúgy a r.h. számomra sem annyira szimpatikus msot, de pl a sun a soalris 10el ezt nemhogy nem tette kötelezővé, hanem bedobta az egészet az opensolarisba, ahol forrássale gyütt elérhető az egész (kivéve pár oylan cuccot, aminek a licensze ezt nem tette lehetővé)
    amúgy nyilván azér nem vesznek gépet h vistara váltsanak, meg a nagy cégek amúgyis lassan reagálnak, de bizony a vistanak úgyhallottam nagyvállalati környezetben is elég komoly előnyei lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák