Aktív témák

  • Cyberslider

    őstag

    válasz shady #18 üzenetére

    Shady: na,mi olyan újdonság ezen,hát azt hitted,pesten mindenhol van adsl? :)

    A műholdassal több probléma is van,először is,hogy egyirányú,azaz ugyanúgy szükség van dialup elérésre,hiszen másképp nem tudod elküldeni az adatot. Így telefonszámlát is kell fizetnem,meg a műholdas net elérést is. Valamint mivel ezen szerverek külföldön vannak,nincs akkora sávszélesség pl. belföld felé,hiszen pl. EOL esetében a luxemburgi proxy szerver elég nehezen éri el a pl. extra.hu/-t ugye... :(
    Másik gond a túl nagy ping,ami a műholdas net velerájója...

    Kétirányú műholdas net eszközárait,és előfitzetéseit ugye most nem kell leírnom,mert nem biztos,hogy lenne elég hely. :)

    Tehát itt az egyetlen normális dolog a kábel v. & adsl lenne,ha ugye lenne kihelyezett fokozat max. 2 km-re innen (10-re van kb a főközpont amire csatlakozva vagyunk,isdn lehet,de minek..)
    VAGY a radiant.rt óhajtana szolgáltatni kábelen....

    WLAN? Volt itt,a lakótelep teteejére mellettünk volt feltéve sugárzó, (hú most nem jut eszembe melyik szolgáltató,de ez egy külön story,én lettem volna az utolsó ügyfél,és úgy kérték volna el tőlem a vissza NEM JÁRÓ 50e Ft belépési díjat,hogy tudták,hogy megszüntetik a szolgáltatást. De megkaptam a fülest (nem a magazint) és nem kötöttem. Rá egy napra már nem hírdették magukat. )))
    BOTRÁNYOS!

    https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Aktív témák