Keresés

Aktív témák

  • Pet_i

    senior tag

    válasz Polesz #13 üzenetére

    Hát igen. Amikor Pannonos voltam, szinte SOHA nem voltak térerőproblémáim, a vodával ez még Bp-en is előfordul, kezdem megbánni, hogy átpártoltam hozzájuk és nagyon várom a számhordozhatóságot. Ja:kb. 1/2 éve nagy nehezen sikerült kivárnom, amíg az üfsz kb. 15 perc után kegyeskedett felvenni a telefont és megkérdeztem, hogy tervezik-e bevezetni a metrón való telefonálás lehetőségét. Válasz: először a földi lefedettségre koncentrálnak. Én: rendben, ez teljesen érthető, de esetleg addig nem lehetne a Pannonnal vagy a Westellel egy megállapodást kötni, hogy használnák a metróban kiépített hálózatukat? Válasz: majd továbbítják javaslatomat a vezetés felé. Ez volt fél éve, azóta sincs semmi...

  • csiga997

    őstag

    válasz Polesz #13 üzenetére

    Minden mobilszolgáltató a világ bármely táján a lefedettséget a lakosságra vonatkoztatja és nem a területre. Nyilvánvaló, hogy olyan területek lefedése, ahol senki sem lakik (ebből kifolyólag: senki nem telefonál) nem érdeke egy cégnek sem. Úgyszintén, ha egy faluban nincsenek előfizetők (azaz: senki nem reklamál) akkor nincs értelme oda hálózatot telepíteni just-for-fun, még ha csak 5 km-re van a várostól akkor se.

Aktív témák