Új hozzászólás Aktív témák

  • Protezis

    őstag

    válasz corlagon #18 üzenetére

    Édsanyám könyvelő, onnan tudom az alábbi dolgokat:

    1. A nyomtatványkitöltő-ellenörző program manapság MINDEN esetben hibamentesnek ítéli a nyomtatványt. Ha írsz be valamit, ha nem. Szóval akkor mire is való ez? :F

    2. Sok nyomtatványt beadási határidő UTÁN frissítenek. 1-2 hete volt olyan, hogy a netes nyomtatvány hibás volt, de újabbat nem adtak ki. Édsanyám gondolta vesz boltban. Boltban körbetelefonálták az összes általuk ismert nyomdát, de sehol sem hallottak erről a bizonyos nyomtatványról.

    3. Van, hogy kiírja a program, hogy újabb verzió jelent meg az adott nyomtatványból. Nézem a honlapot, még mindig a régi van. Elfelejtik belinkelni az oldalra?

    Amit meg nemrég adtak ki valami jobb ellenőrző programot, amivel floppíra kellett menteni a nemtommit, és leellenőrizte, na az gy kalap .... E-mailben nem lehet küldeni. Valamilyen adathordozón. Floppyn? Mi van, ha megsérül. Ha 1 dolog is hibás, akár 100 k büntetés. Mondja anyám, valaki úgy csinálja, hogy ahány cég, annyi floppy, így ha egy romlik, még a többi jó lehet. Mondom akkor inkább CD. De mivan, ha postáskisasszony leejti, stb. Végül személyesen bevitte APEH-nak.

    És persze a legfontosabb, hogy nincs linuxra! Milyen dolog ez már? Én még csak most ismerkedek vele tanulmányaimból kifolyólag, de nagyon bunkó dolognak tartom.

    Könyveléshez nem értek, édsanyám meg a géphez nem. Én csinálom a gépes dolgokat, és látok egysmást, hát hányingerem van az egész APEH-tól! :(((

Új hozzászólás Aktív témák