Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    Szvsz meglenne ennek a helye, ugyanaz a lábnyoma a közlekedésben, mint egy bringának, sőt még annyi sem. A kerékpáros szabályok jó kiindulási alap lennének.
    A biztonsági szabályokkal meg az a baj, hogy ami ésszerű minimum lenne (sisak, mellény, kivilágítva) az életszerűtlen (kivilágítva mondjuk lehet alapból). Ennek pont az a lényege, hogy "öltönyben" felpattanok rá azt eriggy. Nemrég Bp-en pont ezt csináltam: Busz szépen állt a dugóban, leszálltam felpattantam egy Limera, nyertem fél órát. Rengeteg élethelyzetet tudnék mondani, de mindnél kizárt, hogy folyton legyen nálam buksi meg mellény, mert a megosztott cuccok azok (szerintem) ikyen ad-hoc helyzetekben vannak leginkább használva. Akinek saját van, és ki van rá találva a logisztika miért azt használja (napi rutin-ingázás) ott megértem hogy van az embernél.

    Na de itt Londonban agyrém: Sötétben kivilágítatlanul fekete dzsekiben az út közepén... És ha radudalok leszarja. Ha átmegyek rajta x év pihenő nekem(!). Sőt, volt hogy félrerántotta miatta a kormányt egy autós aki így majdnem belém jött. :W Nem voltunk boldogok.

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák