Új hozzászólás Aktív témák

  • AtiTheSnail

    kezdő

    Na visszaolvastam :D
    Számomra a 3355 és a 3360-as hozzászólás összefoglalta lényeget.
    Kicsit azt érzem, hogy mindenki azt próbálja magyarázni, hogy a játék élvezete a lényeg, közben felfestve az ördögöt a falra, hogy majd itt ki lesznek rúgva régi játékosok, csak azért mert nem ütik meg a szintet. Lehet hogy lemaradtam, de erről nem volt szó egyszer sem, tudtommal. Javítsatok ki, ha lemaradtam. :R
    Igen, vannak ilyen csapatok, elég baj az nekik :D De ahogy az angol mondja, whatever floats your boat!

    Ahogy látom itt a többség felnőtt ember.
    Család, meló, mégegymeló, stb (mégegycsalád, hehe), kikapcsolódni nyitjuk meg ezt a pénznyelő szart. (nem vagy szar HC2,ne haragudj rám, csak vicceltem, szeretlek!)
    Csak toljuk. Nem kell kirúgni senkit. Ha valaki nagyon sok ideig inaktív, na akkor esetleg talán mehet, ha van a helyére egy aktív jelentkező. Az én véleményem az, hogy ne kötelező kvóta szabja meg, hogy ki legyen a csapatban, hanem az aktivitás, inkább, de ez nekem annyira evidens volt végig, hogy ez mindenkinek így evidens, hogy egyáltalán nem éreztem, hogy szóvá kéne tenni Engem kurvára nem érdekel hanyadikok vagyunk/leszünk, de nagyon tetszik a lelkesedés ami van a csapatban. Ha a top50-ért játszanánk, ugyanígy élvezném, és a top1000-nél is, mert jó a vibe.

    A fórum - messenger dolog se kéne ilyen háborús jellegű legyen. Tény h volt némi uszítás egyik másik ellen, de ahogy Digit úr leírta, mindkettőnek meg vannak az előnyei, én igyekszem használni mindkettőt, bár eléggé bosszantó, ahogy a messenger pörög néha :D Ennyi szabadideje a jóistennek sincs. :D

    Összefoglalva: Senki ne érezze azt, hogy ki kell lépnie, mert az előző kupán nem nyomott 30k+ pontot (vagy bármi más hasonló indok). Le van szarva. Itt vagy, nyomod, kikapcsolódunk, keressük együtt a megoldást, királyság. És mindenki jóarc, és szeretek itt lenni.

    PH és béke! :R

    A nulltuning kupát meg nagyon adom, bár félek, hogy ez még növelni fogja a képernyőidőmet, de valamiben ugye meg kell halni. :DD :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák