Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    válasz DJ. Ru$y #2835 üzenetére

    A chatbe írtak, ha jól láttam egy idő után eltűnnek (talán 24h?), nekem itt is jó.:K
    Mint korábban írtam volt, tök jókat lehet kerekezni a Rally Carral (Air Control kell),
    viszont ha ellövöd ott, akkor a végére nem marad egy épkézláb verda a jó időhöz...

    Szóval marad az RC a végére. A Buggy ugrálni (szintén Air Control a trükk), lehet
    jókat kerekezni a Monsterrel (bár ezen a pályán könnyű orrabukni, MF a barátod),
    ugratni meg ami marad. Sajna szívatós ugrató, a robogó sajnos nem nagyon viszi,
    így nekem maradt a Super Jeep. Persze szárnytuning alap, csak sok gold a vége.
    Esélyegyenlőségről itt szó nincs, veteránok előnyben. Ez most ilyen. De legalább
    nem maxolták ki a kapzsiságot: nem lehet ticketet venni így nem csak "pay2win".

    40000 pont max elérhető, szerintem 20000 fölött már jónak számít, tekintve, hogy
    milyen könnyű hibázni, és milyen kevés újrapróbálkozási lehetőség van.:B Annak
    külön örülök, hogy ilyen jó lett a csapat, s rögtön meglett az elérhető max. a 3000
    pötty: a következő körben lesz két felhasználható extra ticket mindenkinek.:R
    (Tudom nem sok, de a semminél több...:DDD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák