Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    Topikgazda

    Nos, szívesen kamuznám, hogy nem volt időm javítani, de...:D Valójában ami az
    elején könnyednek tűnt, később rémálommá vált: 24 alá 1-1 alkalommal sikerült
    csak benézni. De olyan szoros volt a mezőny, hogy ez semmire nem volt elég.:N
    Nem akarom összeadni, hogy hányszor futottam neki, hogy hátha! De ennyi lett:



    Grat minden résztvevőnek! Azok a 23.8-as idők nagyon komolyak! Le a kalappal!

    Gaborz1: 1 ezredből kismillió próbálkozással fordítottam 6 ezredre. Több se lett.

    Szerk: csak ránéztem a képekre. 7509 gyémántom volt a futam elején.:K Amikor
    az első 23.9-es időt futottam, és ezzel visszavettem a vezetést, már csak 7499...
    Mire Gaborz1 idejére sikerült válaszolni, már csak 7481. A záróakkord: 7476:C
    Tehát alsó hangon 33 gyémántot elszúrtam, ami nem érdekel, de az 330 indulás!
    Szóval sajnos nem volt időm jobbat menni.;] Úgy értem amolyan 23.8-as időm...

    24.338, 24.055, 23.919: idáig volt könnyed, a hiányzó 8 gyémánt egy 12-es láda,
    és pár kapott eredménye, szóval az elején gyorsan eljutottam eddig, aztán kuka.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák