Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz floatr #10 üzenetére

    3.1-ről?? még a 3.0-ról sem lehet tudni semmi konrétumot (konkrétan azt sem, hogy most 2.3 2.5 vagy 3.0 lesz, vagy valamit tök más), csak ilyen feltételezések vannak, amiket innen-onnan kihámozgattak forráskódookból.

    nekem mondjuk mindegy, hogy android, vagy chrome os, csak csinálják meg normálisan az optimalizációt, és legyen használható a rendszer, és használja ki az eszköz adottságait.
    viszont szerintem nem a mobilhálózat lesz a határvonal, hanem inkább a fizikai méret. mondjuk ami még befér a zsebedbe, és lehet telefonnak használni (és ennek megfelelően a képernyője is olyan méretű és felbontású), az androidos, a nagyobbak meg chrome os.

    Morden24: most honnan tudod hogy néz ki egy króm? lehet, hogy pontos és élethű ábrázolása az a logó :D
    igazából nem érzem én sem a féktelen szükséget egy tabletre, nem ez fogja megváltani a felhasználási szokásaimat, de megfelelően kezelve hasznos dolog tud lenni. mondjuk egy nyaralásra a laptopot nem vinném el, de egy ilyenre fel tudnám tenni a képeket, ha mást nem backup miatt (szállt már el cf kártyám fotózás közben), de visszanézni sem rossz. vagy ha megfelelően megcsinálják a képernyőt, akkor jegyzetelni akár (kézírással), meg netezni, reptéren, vonaton filmet nézni, zenét hallgatni, stb.

Új hozzászólás Aktív témák