Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Csabroncka #35 üzenetére

    A gép kb. 3 éves (Samsung). Ránézésre tiszta volt, nem vízköves. A tisztítási leírásodra is úgy találtam rá, hogy az okát és a megoldását kerestem a büdösre száradó ruháknak. A gép maga egyáltalán nem volt és most sem büdös. De a száradó ruhák egy része igen (nem mindegyik, csak érdekes módon néhány darab, de mindig ugyanazok), és azok is csak őszi-téli időben. Mivel úgyis beruháztunk egy szárítógépre, gondoltam majd az megoldja. Hát nem. Talán nem annyira büdösek már ezek a ruhák, viszont mindig (előtte nem minden mosásnál lettek azok, gondolom attól függött milyen gyorsan és egyenletesen tudtak száradni). Talán a ruha anyagával lehet valami, elég régiek...
    Szóval így jutottam el a trisós tisztításig (Rossmanban lehet kapni 500g 600Ft körül), de ezután sem változott a helyzet. A gumiperemet megnéztem, olyan tiszta, mintha most jött volna ki a gyárból, de azért este ellenőrzöm tüzetesebben.
    A 2 evőkanál citromsavat hová tegyem? Közvetlenül a dobba, vagy a mosószeradagolóba? Vagy ide is-oda is?

Új hozzászólás Aktív témák