Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Hieronymus #25 üzenetére

    Idén végre kinyíltak a határok, úgy röpköd mindenki, mintha nem lenne holnap. Van kolléga, aki többet volt idén spanyolban, meg mindenféle atlanti szigeteken, mint a munkahelyen, mert neki ez jár, és már úúúgy hiányzott neki. ;] Szabadságtervezésnél megy az egymás öldöklése, mert mindenki egész hónapokat foglalt le egyben mindenféle melegebb helyeken, és két év után muszáj menni, mert elvonási tüneteik vannak. Csak nézek, mint a moziban, komolyan. Ez a pénz eddig mind a családi kasszában maradt, nem győzték költeni, mentek a családi beruházások ezerrel (bútor, műszaki cikkek, lakásfelújítás, új autó), el is szállt mindennek az ára, meg hiány is van mindenből.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Hieronymus #31 üzenetére

    Bútoros multi. Amióta beütöttek a lezárások, folyamatos a készlethiány. Ehhez jött hozzá a logisztikai válság a második évben. Konkrétan, ahogy bezártak az áruházak a covid miatt, megnőtt a forgalom az online rendelésekkel. Baumarktok dettó ugyanitt tartanak. Műszaki kereskedésekről meg ne is beszéljünk. Autót pont sikerült egyet vennem, mielőtt beütött a ménkü (gyakorlatilag készletről), a másik tavaly volt cserés, azért gyakorlatilag meg kellett verekednem (protekcióval el tudtam hozni egy dienstwagent a kereskedésből). És ez még a chip-probléma nagyon eleje volt, akkor még csak kezdték pedzegetni, hogy abból is gond lesz. Ipadet karácsonykor cseréltem volna, áprilisban kaptam meg. Kurrens gen játékkonzolok még mindig gyakorlatilag beszerezhetetlenek, pedig második éve vannak a piacon. Telefonnal nem tudom, mi a helyzet, szerencsére abból az elmúlt 2 évben csak egyet kellett venni a családba, azt is csak azért, mert a nejem összetörte a sajátját, de akkor az épp volt. :B

    Üdülni lehet amúgy, persze, iden már főleg, de két évig a külföld esélytelen volt, patakokban folynak a krokodilkönnyek, hogy srilanka, thaiföld, kína, vagy a kevésbé perverzeknek ausztrália/us/mexikó még mindig zárva, és csak spanyolba lehet menni, neadjisten csak belföldre, brühühü. Meg kell a szívnek szakadnia, de tényleg.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák