Hirdetés

2018. december 12., szerda

Gyorskeresés

(#1) paprobert

paprobert
(kvázi-tag)

'Valós idejű képalákat' - elgépelés.

_amúgy törölhető_

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#2) Male

Male
(PH! nagyúr)

...és egyszer azt is megcsinálják, hogy:
- az üzenetek stabilan meg is érkezzenek ( megint ezzel szívok, egyszerűen nem kapom meg a szöveges üzeneteket, csak ha kijelentkezek meg újra be... )
- hogy a bejelentkezési problémát bejelentkezés nélkül lehessen nekik jelezni :D Elég érdekes hogy azt kéri, jelentkezzek be, hogy elküldjem azt a hibajelzést, hogy nem tudok bejelentkezni :U
- hogy egy 2GHz-es Core Duo egyik magját ne terhelje rendszeresen 100%-ra egy egyszerű szöveges beszélgetés, ami régebben egy P2-n is kb érzékelhetetlen prociterheléssel megoldható volt

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#3) flashpointer válasza paprobert (#1) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Szerintem nem elgepeles mert 2x is szerepel ez a szo a cikkben, habar meg a gugli sem ismeri csak a prohardverrol, ugyhogy mirol szol tulajdonkeppen a cikk?

(#4) paprobert válasza flashpointer (#3) üzenetére

paprobert
(kvázi-tag)

Valós idejű feliratokat csevegéskor.

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#5) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Én azt hittem, hogy a fogyatékkal élők világnapját az új Skype-pal ünnepelték, mert olyan szinten retardált lett az előző verzióhoz képest.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#6) Micsurin válasza lezso6 (#5) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezt kérhetem aláírásnak kölcsönbe névvel? :DDD :DDD :DDD

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#7) Pete55555 válasza lezso6 (#5) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Javasolnám PH-ra a like gomb bevezetését.

;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) Lacika112

Lacika112
(tag)

Skype ?

az az a progi ami még soha nem indult el normálisan?

ami 50/25 ös netnél "akad" ?

:C :C :C

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#9) Pete55555 válasza Lacika112 (#8) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Szinte elmorzsolok egy-két könnycseppet erre...
Bezzeg 8-10 éve mi volt ez a program :(

(#10) kovy79

kovy79
(őstag)

Ez a hulladék még létezik? :DDD
~5 évvel ezelőttig rengeteget használta a család/baráti kör, azóta kb kihalt, sőt, általam már kifejezetten tiltva van a megmaradt renitenseknél.
lezso, nagy igazság. A WP-nal biztosan kéz a kézben ünnepelnek. :)

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#11) repvez

repvez
(őstag)

ja ez a funkcio ugy kellett mint egy falat kenyér, de , hogy stabil kapcsolatot tudjon arra nem veszik a fáradságot.

Ha nem inditom el a programot akkor nem jelzi, hogy keresnek, de amilyen erőforrás zabáló, meg nem futhat állandoan a tálcán, de még ugy se mindig jelzi, hogy keresnek.
Számtalanszor elöfordul, hogy kiirja a csat ablakban, hogy hivás folyamatban, de nem szol a hangja és nem ugrik fel az abéak amivel fogadni lehet a hivást. :W

ugyhogy végül is az alap funkciok nem müködnek, de ilyen feliratozásra meg foglalkoznak.

(#12) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Ez a szó mit jelet: "képalák" ??

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Pete55555 válasza repvez (#11) üzenetére

Pete55555
(PH! kedvence)

Meg a reklám azért betölt faszán ha megnyitod ;]

(#14) Semplar

Semplar
(fanatikus tag)

Jó kis windows live messenger és a hanggyűjtemények mellé. ;]
Erre a szutyokra kár volt lecserélni és még a NFS HP2 szervert is kilőtték vele együtt...

(#15) Sinesol

Sinesol
(PH! addikt)

Kéne már a világnapoknak is egy világnap..

(#16) thomasa

thomasa
(senior tag)

Régóta keresek egy alternatívát, ami gyorsan, ingyenesen, egyszerűen letölthető, hang átviteles, és a képernyőmet meg tudom osztani a másik féllel.

(#17) Micsurin válasza thomasa (#16) üzenetére

Micsurin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Teamviewer.

"We're the patsies. The cover up. Don't forget... we're the bad guys." Floyd Lawton - Honor 8 Sapphire Blue - Nexus 9(R.I.P)

(#18) MasterMark válasza repvez (#11) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Ha nem fut a program nem jelzi, hogy keresnek? Azta! :U

(#19) zone válasza thomasa (#16) üzenetére

zone
(őstag)
LOGOUT blog

https://tox.chat/

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#20) prabhu

prabhu
(fanatikus tag)

Lehet már betűméretet állítani benne?

(#21) -=MrLF=-

-=MrLF=-
(senior tag)
LOGOUT blog

Mi a t*k*m az a "képalák"? :O Kapcs ford MZ/X nem megy az újmagyar fordítóm ;]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland

(#22) kovy79 válasza MasterMark (#18) üzenetére

kovy79
(őstag)

Szerintem úgy érti, ha nem aktív a megnyitott program ablaka.
Nálam legalábbis anno úgy volt, hogy nem jelzett, ha csak a tálcára volt letéve.
Sőt, ilyenkor volt, hogy magától kijelentkezett...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#23) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Aki idősebb, még emlkékezhet azokra az időkre, mikor a Skype jó volt. Illetve kevésbé szar. Sokkal kevésbé. :D

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/

(#24) Baskiria válasza FoxiestFox (#23) üzenetére

Baskiria
(őstag)

Nagyon régen volt, amikor még a kazaa

(#25) htc07 válasza -=MrLF=- (#21) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

elírás, igazából "kék palák"

esetleg "kék palánk"?

[ Szerkesztve ]

(#26) Tsa-bika

Tsa-bika
(fanatikus tag)

Ebből akkora világi FAIL-ek lesznek és vicces postok, mint az autocorrect-ből cseten.

Alig várom :R

Maximum effort! |BlackBerry user| NotebookMasterRace

(#27) cskv válasza Baskiria (#24) üzenetére

cskv
(tag)

Kazaa mellé mIRC dukál...

(#28) FoxiestFox válasza cskv (#27) üzenetére

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

És DC++, és CD surrogás. :D

http://www.flickr.com/photos/sansphoto/

(#29) flashpointer válasza htc07 (#25) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Az meg hagyjan de le se szarja senki hogy belejavitana vagy venne a faradtsagot es elolvasna a hozzaszolasokat , szerintem mar orokre igy marad :DDD

(#30) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

Néztem már YouTube-on autofeliratos japán rajzfilmet, a fordítás minőségét lehet ugyan kifogásolni, de legalább fogalmat kaptunk arról, hogy mi és miért történik. Ez az auto capture is ilyen lesz a kezdet kezdetén, de aztán majd fejlesztik.
A támogatott nyelvekre azért kíváncsi lennék, mert szvsz ez a fonetikus (pl. szláv) nyelvek esetében még egyszerű, de pl. a hangzásban komplikáltabb magyar vagy a totál szabálytalan angol esetében ez érdekes lesz.

Egyébként némi kudos a MS fejlesztőknek: párom apja vett egy régi, leselejtezett üzleti gépet, amin W10 fut. Majdnem minden oké volt, de a beépített kamera nem akart neki működni, ami a Skype esetében bizony gáz. Jeleztem a hibát, ez volt tavaly, idén meg azt tapasztalom, hogy működik a kamera és lehet video-telefonálni
Csak hogy legyen valami pozitív komment is :B

(#21) -=MrLF=- :C

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#31) TomMusic

TomMusic
(senior tag)

Nem szoktam szidni a Microsoftot, de amit a Sykpe-val művelt, az túlmegy nálam minden határon!
Egy utolsó semmirekellő, használhatatlan okádék lett belőle!
És sajnos ez az új "funkció" is azt jelenti, hogy nem céljuk használható program kiadása, a bullshit generátoruk nem áll meg.
Hát ennyi, és ez egy visszafogott vélemény...

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#32) repvez válasza MasterMark (#18) üzenetére

repvez
(őstag)

telefonon is fenn van és ott a viber messenger ha nincs elinditva is jelez ha keresnek.
meg ha már ilyen megoldható akkor gondoltam, csak van valami kapcsolo ami elinditja ha hivást észlel.

de ha meg is van nyitva az alkalmazás se mindig jelez.

(#33) MasterMark válasza repvez (#32) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Hát talán mert valójában fut a háttérben?

(#34) haiiro_o

haiiro_o
(tag)

Nekem fent van telefonon is, de mióta ujra kellett telepítenem a gépet.. ketté szakatt a fiókom. külön kezeli a telefonon lévő beszélgetéseket és külön a gépen lévőket pedig ugyan az a felhasználó van belépve, ha telefonról írok annak az 1 embernek aki miatt még használom azt utánna gépen nem látom.. szóval :F

(#35) MasterMark válasza haiiro_o (#34) üzenetére

MasterMark
(Jómunkásember)

Más accounttal vagy belépve.

(#36) proci0 válasza FoxiestFox (#23) üzenetére

proci0
(senior tag)

Ez így van ,volt egy kiváló Skype amíg a Mikrofos meg nem vette....hál Isten azóta van Viber.

Harman/Kardon HK3770,JBL S26+JBL PB12,Van Den Hul CS122;Nem tehetek róla ,de szeretem a tápokat.

(#37) prabhu válasza proci0 (#36) üzenetére

prabhu
(fanatikus tag)

Hát igen, csak a Viberhez telószám kell, a Skypehoz meg emailcím is elég.

(#38) Hunpriest

Hunpriest
(fanatikus tag)

Inkább kukázzák ezt az új Skype-ot, mert a UXesnek elgurult a gyógyszere amikor ez született. Azt lehet tudni hogy a classic Skype meddig használható még?

(#39) prabhu válasza Hunpriest (#38) üzenetére

prabhu
(fanatikus tag)

Hivatalosan már nem. November 1 volt a határidő. Attól függetlenül még megy nálam.

(#40) atike

atike
(PH! nagyúr)

"Valós idejű képalákat"

...képaláírásokat / feliratozást, nem? :U

Látom másnak is bántja a szemét. Nem csoda.

[ Szerkesztve ]

(#41) Male válasza atike (#40) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

...hát igen, van erre teljesen jó magyar szó: feliratozás. A "képalák" nem igazán létezik (gugli kemény 279 találat a szóra :DDD ), ráadásul ahogy nézem azokat a találatokat, nem is erre használják, hanem a "képaláírások" rövidítésére, ami teljesen más dolog.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#42) Hunpriest válasza prabhu (#39) üzenetére

Hunpriest
(fanatikus tag)

Az jó. :) Amint lelövik a régit keresek másik szoftvert helyette.

(#43) Sinesol válasza atike (#40) üzenetére

Sinesol
(PH! addikt)

A már csak extra, hogy még javitva sincs. Mondanám, hogy Blikk színvonal, de nem lenne igaz, mert bár a tartalom véleményes, de a nagyobb lapoknál mindenhol jó munkát végez a lektor. Csak itt találkozni ilyen igénytelenséggel..

[ Szerkesztve ]

(#44) NumberGuy válasza proci0 (#36) üzenetére

NumberGuy
(kvázi-tag)

Szellemi kútmérgezés? Örülök, hogy tetszik a Viber Mediafos terméke.

(#45) xrvman

xrvman
(őstag)

Az új skype, ha bezárjuk, X -el akkor biza bezáródik és kussol.
Tálcára kell tenni ahogy a többi ablakot és akkor szólamozik.
Nem lehet hogy ott a gond? Megszokták az emberek hogy bármire is kattognak a Skype ablakán, az nem zárta be magát, hanem, csak akkor ha a tálcán jobb-klikk és skype bezárását választottuk.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.