Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz #04430080 #13 üzenetére

    Ebben biztos vagyok. Hogy ez szimpla köcsögség vagy pszichikai hadviselés, nem tudom (gondolom nagyobb részt előbbi). Csak gondolom a fiúk kevésbé kapnak olyan beszólásokat, hogy "megdugnálak", "jók a csöcseid", és ennek durvább változatai. Szóval amikor _azért_ szólnak be neki mert lány. És esetleg ha még jól is néz ki, hatványozottabban, ami már kimeríti a szexuális zaklatás témakörét.
    Biztos nem jó játék közben ilyeneket hallgatni. És ez bőven lehet szűrő, ami miatt azt mondják, hogy *sszák meg, ilyen közegben nem akarok játszani.

    És biztos vagyok abban is, hogy egy semleges közegben sem lenne 50-50 az arány, ezt ne is várjuk, de az, hogy 100-ból 0 lány van, az mindenképp figyelemre, elemzésre méltó.
    Tegyük fel, mondjuk ha kb. 5-10 lány bejuthatott volna a top100-ba, lehet, hogy emiatt morzsolódott le. Ahogy hasonló okok miatt biztos volt olyan tehetséges fiú is, aki nem került be, mert hamarabb megunta, nem bírta a nyomást, stb.

    (#18) ledgeri: Nem tudom, nem néztem végig a videót, csak belepörgettem, így ez nem tűnt fel. Meg azt próbáltam értelmezni, mi történik a pályán, annyira fura ez az építkezős dolog.
    szerk: belenéztem. Háát, semmi igazán furcsát nem látok rajta. Többféle egérfogási módszer lehet. Lehet, hogy csak nem teszi le az asztalra a karját, így nagyobb mozdulatokat is tud tenni az egérrel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák