Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Piftuka #48 üzenetére

    Jó, hogy vannak ilyen olcsó "dzsunkák" is és általában valóban elmondható, hogy megérik az árukat, hiszen botorság(nak tartom) súlyos ezrekért gumidómos klavit venni, de azért nagyon nem tartoznak egy kategóriába a nagy mecha board gyártók modelljeivel.

    Itt persze nem csak a kapcsolókról, hanem a kupakokról, anyaghasználatról, összeszerelési minőségről, RGB-implementációról, makrózási képességekről, esetleg szoftveres háttérről, illetve hozzá adott extrákról van szó. Meg nem is elsősorban a Razerről és Logitechről, mert 50 tájákán (ami amúgy igen messze van az abszolút high-endtől) szerintem az ember szívesebben keres valamit inkább mondjuk a PnP módon übermakrózó Ducky felhozatalában, és ha nem ragaszkodsz a magyar kiosztáshoz, akkor nem csak a bónusz billentyűsapkák lesznek doubleshot PBT.

    Egy teszt erejéig (néhány napig) használtam már ilyen "madarat" és bár nem csúcs SKU-ról volt szó, de gépelési érzet/komfort szempontjából valami egészen durva különbség volt nem csak pölö az 16-20 ezres, 2 éve nyúzott Genesis Thor 300-hoz, de még a 35 000-es ársávban mozgó, egy fokkal komolyabb darabokhoz képest is (más kérdés, hogy nálam a 70-80 ezres Corsair K95-ösöket is lemosta a pályáról). A találkozó végére megfogant az érzés, hogy határozottan el tudnék mélyülni a hápogó cuccokban, mielőtt belevetem magam a NAGY DIY projektbe.

    tl;dr: Ha olyan munkád van, amihez sokat kell gépelni, nagyon nem mindegy, hogy mit püfölsz naphosszat. Persze játék közben sem az.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák