Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaszykj

    aktív tag

    Én nem értek ezekhez ennyire mint ti, de a tényt tudom mondani csak, amit érzékelek - tapasztalok:

    Vannak olyan települések kis országunkban, ahol még a telefonhálózat sincs kiépítve, és ha ki is van, akkor a dsl-nek alig van szabad szál.
    Jópár ismerősöm van, aki szeretne otthonra netet, de a trécom nem köt nekik semmit sem, mondván : nincs kiépített hálózat, ami elérhető volt az már pedig foglalt, gyatra, néhol 1mbitet is nyögdécselve elérő sebességgel.
    Az ilyen helyeken a mobilnet is halott, mert nincs térerő, vagy 3g-s hálózat, nem hogy hsdpa....

    Pl.: az öcsém elment aggtelek könyékére melózni, erdőkitermelésre.
    egy 500 fős falucskában van elszállásolva, a semmi kellős közepén, internet luxus, nincs kiépítve, térerőt pedig vadásznia kell ha haza akar telefonálni a családnak...
    Jó példa szerintem.

    Aki netezni akar, az költözzön nagyvárosokba, hogy legyen sok sok megabites netje... vagy akár egy mezei 1mbites adsl ?

    Felém is adsl van csak, más nincs, és már annyira túlterhelt a hálózat néha, hogy 5 percenként szakadozik a net, nem kapunk ip címet....

    Ezeket a lemaradásokat kellene szerintem pótolni, aminek az esélye 0 az elkövetkezendő évtizedekben szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák