Új hozzászólás Aktív témák

  • Deller2010

    tag

    válasz #68686080 #39 üzenetére

    "a szegény ember azért vesz ilyet hogy többnek látszon mint ami"

    1.) El vagy tévedve. A szegény embernek áramra, fűtésre, ételre sem telik!! Aki valóban szegény, nagy ívben tesz a mobilkommunikációra. Azzal van elfoglalva, hogy miből eteti és ruháztatja a gyerekeit, vagy fizeti a számláit. Találkoztál te már valóban szegény emberrel, vagy csak a tv2-n láttál párat? "Dübörög a gazdaság." A szegény embernek meg a kopog a szeme...

    2.) Ha többnek akarsz látszódni, mint ami vagy, nem kell iPhone. Sőt, még csak 1 telefon se kell.

    3.) Lehetne fikázni a droiddal járkálókat is, mert köztük is van ilyen.

    4.) Egy dzsunka kínai mobil is kerül annyiba, mint egy új iPhone - azaz bruttó 90.000-110.000 HUF. Ekkora összeg pedig már maga a sznobéria teteje!! Ne is tagadd!

    5.) Azt mesélték nekem, hogy Magyarországon már 50.000 Ft-ért kapható olyan Androidos mobil, ami 3szor többet tud, mint a iPhone X. Mégis a sok lúzer iPhone-t vesz - felháborító módon RÉSZ-LET-RE. A mocskok, nem is érdemlik meg, ha nem tudják egy összegben kifizetni. Ugyanez igaz arra is, aki több millióért vesz autót, vagy több tízmillióért lakást/házat?

    6.) Én még a NOKIA E72-t is részletre vettem 89.990 Ft-ért (ha jól emlékszem) 2012-ben, a Saturn-ban.
    Miért?
    Mert talán annyira szegény voltam és bissztosss többnek akartam látszani.

    Rettenet szánalmas és iszonyat elkeserítő, hogy a magyar Apple-hater-ek még mindig ilyen olcsó dumával tudnak jönni - semmi érv, vagy tényszerű információ. Csak a fröcsögés, a szívből jövő gyűlölet, a megvetés. Az alaptalan utálatotok már évek óta lejárt lemez, a fejlett világ elment mellettetek. Nőljetek már fel végre. Thx!

    [ Szerkesztve ]

    | regular IT guy |

Új hozzászólás Aktív témák