Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz ArchElf #24 üzenetére

    hát. a micorosoft update után erősen gondolkodóba estem ..... nem tudom mi várható el egy átlagfelhasználótól, aki csak használni szeretné a gépet, dolgozni, játszani, szörfölni.

    2 dolgot említenék meg
    az utóbbi naív hozzáállás sajnos nem járható út, olyan lett az internetre rákötött számítógép, mint egy elaknásított terület, csak épp -sajnos- nincs kitáblázva, hogy a nem-odafigyelés, nem-törődés, és a hozzá-nem értés milyen kockázatokkal jár.
    ez az egyik

    a másik, hogy nagyon megértem, ha valaki veri a seggét a földhöz, és egyre csak azt hajtogatja, hogy ő csak használni akarja, de érteni hozzá már nem.
    és azért vagyok ezen a nézeten, mert 94 óta nyűvöm a pc-t, 80286-tól és a dos 5.0-tól, norton commander 4.0-tól kezdve win 3.1, nt 3.51, win 95, 98, me, 2000, xp. Linux - Debian, Slackware, RedHot - Sun Solaris - H4ck1nt0s - ideneb (OSX 10.5.6) ... mégis amit leírtál, abból csak a windows update-t tettem fel mind magamnál még XP korszakomban, mind másnál - ha megkértek rá - , a korlátozott user+win tűzfal+AVGFree mellett.

    Szóval ha én ******* vagyok ehhez tizenév után, akkor mit lehet elvárni attól, aki most csöppen bele, és ha én is úgy vagyok vele, hogy már csak felhasználó akarok lenni, akkor mennyivel inkább az az ember, aki ezt sohasem taulta, sosem érdekelte az OS maga, hanem szigurúan csak NET, meg Munka, meg Game, meg Music, meg Movie

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák