Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor23

    senior tag

    válasz dabadab #823 üzenetére

    Ákos ismert ember. A rajongók, meg akik nem rajongók de tudnak róla kíváncsiak a véleményére, ezért őt interjúvolják. Ettől még a magánvéleménye amit mondott, és a legtöbb normális férfi és akár nő is egyetért vele legalábbis Magyarországon, főleg vidéken. Amit mondott teljesen normális és természetes is. A nyugati véleményalkotóknak ez már nem fér bele a PC-be, de lassan az se, hogy van férfi meg nő, és az a normális ha a férfi és a nő szereti egymást. Végre valaki aki el meri mondani a véleményét, és nem retteg a PC-től. Amúgy, hogy ezek után mit tehet meg a T, az le volt írva a szerződésükben, ezt Ákos is tudta valószínüleg. Az meg, hogy mit tehet meg a magyar kormány a T-vel, szintén le volt írva a szerződésükben. Nem hiszem, hogy bármelyik szerződésszegést követett volna el. Én semmi problémát nem látok abban, hogy a kormány egy normális ember véleménye mellett kiáll, és a számára nem tetsző cégnek nem ad munkát. Akinek ez nagyon nem tetszik, majd nem szavaz rájuk.
    Egyébként nem vagyok fidesz szimpatizáns, de van 1-2 jó húzásuk. Csak már ezt a hármas mobil maffiát piszkálnák valahogy meg egy kicsit jobban.

  • tibor23

    senior tag

    Egyet kell megérteni: Ákos elmondott egy hagyományos, konzervativ, katolikus (vallásos) dogmát, ami ebben a körben egyáltalán nem számít erősnek, sőt. Aki ezekkel az értékekkel szemben áll, tehát baloldali, liberális, feminista, stb. az soha nem fog egyetérteni azzal amit Ákos ki mert mondani, sőt nem is kell neki. Főleg nem fognak vele egyetérteni az EU szabadköműves vezetői és alá / fölé rendelt multi vállalatai. A magyar kormány kommunikációban próbál megfelelni a fenti értékeknek, tehát kiáll Ákos véleménye mellett akár a gazdasági éltben is, nem mellesleg saját szavazóik örömére. Ennél sokkal durvábban beavatkoznak a gazdasági életbe a baloldali kormányok és cégek akik mellesleg az egyenlőséget és elfogulatlanságot hirdetik. Akik meg azt mondják, hogy a hagyományos családmodell hívei, de kiveri náluk a biztosítékot Ákos szavai, kérem nézzenek utána mi az a "hagyományos" és "hagyományos család".

  • tibor23

    senior tag

    Még csak annyit tennék hozzá a női karrierépítéshez, és azoknak akik azt hiszik a nőknek ugyanolyan arányban kell szerepelni a munkahelyeken, mint a férfiaknak, hogy én is ugyanolyan arányban szeretnék látni nőket a parlamentben és managerként, mint mondjuk kohásznak, bányásznak, kukásnak stb.

  • tibor23

    senior tag

    válasz bambano #852 üzenetére

    Távol álljon tőlem, hogy meg akarjak győzni egy szélső baloldalian gondolkodót, de olyan erősen maszatolsz, hogy elmehetnél az ATV-be is. A "hagyomány"-ról csak annyit, hogy több ezer éven keresztül ennek mentén élt az emberiség viszonylagos harmóniában (tudom, szerinted ez maga a purgatórium volt). Az ötvenes évektől kb. a nyugati országokban felrúgták ennek a létmódnak az alapszabályait. Az hogy hova jutottunk ezalatt és még hova fogunk, döntse el mindenki maga.

Új hozzászólás Aktív témák