Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz csibor #985 üzenetére

    a sorkatonaságnál nagyobb hülyeség csak az lenne ha azoknak a felszerelését modernizálnák. teljesen esélytelen hogy az elkövetkező 1-200 évben frontális, 1 vs 1 háborút vívjunk, amihez masszív humán erőforrásokat kéne bevetni a frontokon szerintem. az ilyen jellegű fejlesztés olyan kiadás lenne, hogy őszintén ha választani lehetne akkor inkább építsenek belőle kistelek 3-nak mennyei bajnokságra olyan stadiont amilyen az arsenal-nak nincs, annak is több az értelme szerintem.

    ha mégis jön a balhé, mert a víz vagy akármi miatt összeomlik pár ország, vagy valami más gebasz üt be, akkor meg annyira mindegy, lehet locsolni bele a lét, de ha megjelennek az ajtóban az oroszok vagy valami komolyabb ország katonái mehetünk a vágóhídra becsületből, de kb annyi esélyünk van mint foci vb-t nyerni. lehet fejleszteni haderőt, de tényezők nem leszünk azon a téren se soha.

    egyébként az ilyen nyilatkozatokat úgy kell kezelni ahogy hangzanak. egy politikus vágyálmai. elmondta hogy ő mit szeretne. én úgy akarok élni hogy hefner térden állva könyörögjön egy partibelépőért... kb azonos esélyünk van az álmaink beteljesítésére :DDD

Új hozzászólás Aktív témák