Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• bambano

titán

LOGOUT blog

válasz csibor #987 üzenetére

eléggé sci-fi volt, amit leírtál :P

(#988) prmcsk "Én is utáltam és lázadoztam ellene": két érvelési hibát követsz el:
    1. "dögöljön meg a szomszéd tehene is" aka ha én megszívtam, más ne ússza már meg
    2. azt állítod, hogy amit hozzátett a szocializálódáshoz, azt más módon nem lehet elérni. ami tévedés.

"mert 20 évesen én sem voltam másmilyen, mint ti.": szerencsére mostanra eléggé másmilyen lettél, mint pl. én...

(#986) blackrulz "én úgy akarok élni hogy hefner térden állva könyörögjön egy partibelépőért..." figyi, a laktanyában eléggé elzárva maradnak a történések, ki tudja, annyi elzárt pasi között milyen életed lenne :P :P :P

(#990) Polllen olyan tömeghadseregnek, ahol nincs meg a megfelelő technikai felszerelés, nem nulla értelme van, hanem -100. mert csak megöleted az embereidet úgy, hogy semmilyen értelmezhető célt nem értek el, de legalább a háború után se lesz kikre támaszkodni. azt is illene belátni, hogy egy-két rendesebb hadsereg szintjét soha nem fogjuk elérni, mert sem pénz nincs rá, sem hagyni nem fogják. neked soha nem lesz élvonalbeli usa vadászgéped, mert nem adják el. mindig meg fog maradni néhány ország fölénye veled szemben. akkor meg minek? hogy kiprovokáld, hogy atomot hajigáljanak rád? másrészt meg oké, megtámadnak és elfoglalnak minket. lehet, az a vezetés csak harmad olyan idióta lenne, mint ez...

mire használják még manapság a hadsereget? például a terrorizmus támogatására. abba meg minek nagy erőkkel beszállni?

(#991) blackrulz: azért kell a hadsereg, mert a fő pártfinanszírozó iparág, az építőipar befuccsolt mostanában. és ha általánosan ugyanannyi százalékot lehet lopni, akkor legalább a százalékalap legyen jó nagy... meg azért is, mert a Kövér egy törvénytisztelő állampolgár, és komolyan veszi a nemek megkülönböztetésének tilalmát. Ha a nők testét kisajátítja az ország pár évre, hogy gyereket szüljön, akkor a pasikét is, amíg katona.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés