Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Pikkolo^^ #834 üzenetére

    Még jó, hogy én sem mondtam olyat, hogy Ákos ilyet mondott volna.
    Viszont az a nagy büdös helyzet, hogy nagyon nem is kell visszahozni, hanem pont fordítva. Az alap berendezkedés a hímsoviniszta munkaerőpiac évszázadok óta, és ez enyhült az utóbbi évtizedek alatt fokozatosan. (normálisabb multiknál jobban, ott már talán nincs is nemi megkülönböztetés, de azért vannak cégek, ahol nagyon nem így van.)
    Ezért is (lehetnek) károsak az Ákos és Kövér-féle nyilatkozatok, mert tovább ront(hat)ja a nők munkaerőpiaci megítélését, az egyenlőségi törekvéseket.

    A szerződés kapcsán én is már többször kifejtettem, hogy igen, nem tudjuk, mi volt benne, de merem feltételezni, hogy -mint minden normális szerződés esetében- előre le vannak fektetve a felbontás szabályai.
    És egy percig sem mondtam, hogy benne lenne, hogy Ákos mit mondhat és mit nem. Valószínűleg ilyen nincs is benne. Annyit mondtam, hogy akármi miatt felbontja a T (indoktól függetlenül), és a felbontás feltételei viszont biztosan rögzítve voltak. Ennyit mondtam csak.
    Az, hogy a T épp ezzel indokolta, egy dolog, szerződéstől kvázi független, jogilag is megfoghatatlan. Egyszerűen ilyen médiahajcihő és ilyen értékek képviselete mellett nem akarták folytatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák