Új hozzászólás Aktív témák

  • Darthforce92

    tag

    válasz bambano #398 üzenetére

    Teljesen felesleges konkrét összeget említeni, olyan ugyanis egyetlen szerződésben sem szerepelhet, hogy a szerződő félnek kerülnie kell konkrét témát. Olyasmi szerepelhet benne, hogy a szerződő előadónak tekintettel kell lennie a szponzoráló jóhírére stb. Ezzel az a gond, hogy nem bizonyítható, hogy egy ultrakonzervatív nézetű vélemény ,ami semmilyen jogot nem sért , nem oko bizonyíthatón kárt a telekomnak. A következmények akár pozitívak is lehetnek. Azt egyébként megismételném, hogy alapvető jogelv, hogy az alapvető alkotmányos jogokat más joggal csak rendkívüli esetben lehet csorbítani. Ezek általában akkor engedélyezettek ,ha bizonyíthatóan kihat a másik félre és aránytalan sérelmet okozna. Lásd jogos védelmi helyzet.

    "az alapvető probléma az, hogy t. kormányunk egyre több területen gondolja, hogy neki bele kell pofázni az emberek magánéletébe."

    Én a telekom és Ákos viszonyáról beszéltem a kormány reakcióját magam is negatívan minősítettem . Megint csak nem értem ennek mi köze ,ahhoz amit írtam. Igaz minden összefügg mindennel alapon órákat beszélgethetünk minden másról is a témában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák