Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Pikkolo^^ #218 üzenetére

    Meg sem próbáltam.

    Ha nem fogadsz be új információt, csak a saját véleményed mantrázod, felesleges a beszélgetés. Amúgy - veled ellentétben - elolvastam amiket linkeltél, de csúsztatás és butaság a nagy része. Próbáltam is jelezni érdemben, de falra hányt borsó.

    Ákos nem mondta, ő csak véd egy régi családmodellt. Viszont te ezt linkelted, ezért is váltottam a megfogalmazásban egyesszám második személyre.

    "elkezdik noszogatni a férjüket, hogy legyen szíves otthon is teljesíteni, és odatenni a hiányzó 50 százalékot. Csakhogy az már 150 százalék lenne a férfi részéről."

    Ez burkolt megfogalmazása annak, hogy igazságtalan elvárás, hogy a férfi munka után hozzátegyen a családi élethez. :U De akkor pontosan munka után te pl. mit csinálsz, ha nem veszel részt ebben a számodra igazságtalan munkamegosztásban nő és férfi között?

    Iscariah

    Én megnéztem az interjút, kategorikusan kijelenti, hogy az emancipáció butaság és megmondja, hogy mi a nő dolga és mi nem. Pl. nem az, hogy versenyezzen a férfival a munkaerőpiacon. Lehet mosdatni, de ez azt jelenti, a nő maradjon otthon. Ez az ő véleménye. Az enyém meg eltér ettől.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák