Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Male #36 üzenetére

    nem legalitásról van szó. fizikailag nem tudja. nem fér hozzá a modemekhez, nem fér hozzá a fejállomáshoz, nem fér hozzá a menedzsment adatbázishoz. ha mégis, valamit nagyon rosszul csináltam :)

    A jogvédő azt tudja csinálni, hogy elindít egy torrent klienst és megpróbál jogvédett tartalmakat letölteni a netről. Ahonnan sikerül, azt az ip-t bejelenti a szolgáltatójának. Ennyit tud csinálni.

    "Persze közben az ISP meg azzal reklámoz, hogy egy zene vagy egy film mennyi idő alatt töltődik le a legújabb csomagjukkal...": ne kezdjük már el 500. alkalommal megint ezt a vitát. Nem az a baj, ha valaki letölt napi 1-2 filmet. Egy 80 megás digi-s neten két film lejön összesen 8-9 perc alatt. A baj az, ha a nap maradék 1431 percében is kisámfázza a 80/25-öt mindkét irányban.

    (#38) hemaka: egy szolgáltatás, pláne, ha bírósági perpatvar lehet belőle, nem hiedelmeken alapszik. Te lehet, hogy úgy gondolod, hogy higgye el, én meg tudom, hogy nincs ismert email cím. Az userek legalább 40%-ának nem ismert az email címe, a maradék 60%-ból jócskán van olyan, aki anno használta, de áttért gmailre meg társaira és már nem nézi.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák