Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz dptr #84 üzenetére

    Pl ha a főnököd kíváncsi milyen emberrel dolgozik, akkor megnézi valamely közösségi oldalon hogy milyen fotok vannak a lerészegedéseidről, a feleségedről, a szeretődről, és hogy mit beszélgettél a konkurenciával, és hogyan szidtad el a munkaadódat, meg a főnökeidet..

    hápersze... ha már akkora nagy ember vagyok, hogy a főnök kíváncsi rám, akkor biztos nem vagyok olyan hülye, hogy telepakolom a májvipemet a hányásban-részegen-fetrengős képeimmel. életszerű
    asszonyhoz mi köze? nem azért fog kirúgni, mert a 85C-s mellei jól látszódnak a képen. ez is életszerű.
    hogyan szidtam a munkaadóimat? már az is kikerül az iWiW-re, ha a kocsmában egy p*csnek nevezem a főnökömet?

    Lesz nektek még egy kvázi közösségi site, ahol kiteregethetitek a világnak (immár realtime) az egész magánéleteteket, a fényképeket magatokról, a hálószobátokról... stb.
    persze, a közösségi oldalakat csak arra lehet használni, hogy a magánéletemet kiteregessem. lesz rólam fényképe a googlenek :Y
    aztk*rva... szaladok is plasztikai sebészhez, mielőtt a Sergei Brin felismer az utcán
    hálószobáról meg egyéb kényes témáról ki, és mi francnak tenne föl képeket? ennyi esze azért mindenkinek van, akinek meg nincs, az meg meg is érdemli, ha ez miatt hátrányt szenved.

    értem én hogy fontos az adatvédelem, de hogy sokak mennyire paranoiásak lettek mostanában, az valami nevetséges

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák