Hirdetés

2018. december 14., péntek

Gyorskeresés

(#20) whitezo88

whitezo88
(PH! nagyúr)

az emberek nagy része amúgy megbukna ha vizsgázniuk kéne mert sok olyan KRESZ szabály van, amit nem szokás betartani, mert az éles helyzet nem igényli, és az áthágásával lehet haladni, gyakran biztonságosan.

Néha pedig muszáj durván megsérteni a szabályt, pl szabálytalan megfordulás, rossz irányban haladás, zebrán előzés, stb... év végén én is súlyosan vétettem, balesetveszélyes is volt, de muszáj volt mert GPS hülyeséget mondott, és elvétettem egy lekanyarodást, ha továbbmentem volna vesztek vagy tíz percet és így is késésben voltam egy állásinterjúról. Élessaroknál volt: az út 2 sávban ment balra (ami később balra vissza az Örs felé, jobbra pedig át a vasút alatt kőbányára megy), ill. le lehetetett kanyarodni jobbra a Hungexpo felé. Na itt jobbra kellett volna és túlmentem. Na itt az összes sáv egyirányú, fogtam magam, megfodultam és menetiránnyal szemben mentem vagy húsz métert és élesen a jó helyre kanyarodtam. Szerencsre hogy nem jött senki mert ez nagyon durva volt de stresszhelyzetben gyorsan kell dönteni és nem akartam elkésni.

A munka nem lett meg mondjuk :DDD

Too bad she won't live... but then again, who does?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.