Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Uhh, mi van itt.
    Egyreszt, lehet hogy tul tomenyen irtam, de a lenyeg az, hogy nekem szemely szerint ebbol nem az a fontos, hogy a noket (is) csabitjak a muszaki tudomanyok fele, hanem az, hogy a MASIK oldal, munkaltatok, felveteliztetok stb. elfogadjak, hogy - bar ritkabb, hiszen mar iq-bol is ritkabb a noknel a szelsoseg (mindket vege!) -, de vannak nok akik tudnak annyit teljesiteni ezekben a szakmakban is, mint a ferfiak. Nekem ez errol szol, nem arrol, hogy a lanyok akarjanak tobben oda menni (bar azzal egyetertek, hogy merjenek - most mar valoszinuleg kirohogi a tobbseg, hogy anno diplomat nem szerezhetett no, pl. Szonya professzor c. konyv), de az me'g mindig igaz, hogy nem egyforma az elfogadottsag. Raadasul olyan, pont matematikailag helytelen - pedig abban jonak kepzelik magukat a teremtes koronai - elvek menten, hogy ha keves lany van akit erdekel, abbol szerintuk kovetkezik, hogy az infos lanyok kozul keves aki jo lehet benne (mert ahhoz kell, hogy erdekelje).
    En peldaul hiaba vagyok no", pont a tipikusan noi feladatokban bukdacsolok, a papiron ferfias logikus gondolkodasban teljesitek jobban. Divattanacsot ne kerjetek tolem, de egy atlagos ordoglakatot szetszedek kis tulzassal barmikor. (Es nem, nem akartam soha fiu lenni, hiaba voltam fius, me'g 10 evesen is neztek a rovid hajammal fiunak. Mostanaban meg forumokon - ahol nincs mas info csak a leirt szoveg - rendszeresen meglepodtek, hogy nobol vagyok.)
    Tovabbi eszmefuttatasaitokat csak este fogom tudni olvasni...
    Koszonom azoknak, akik kialltak a sztereotipiak lerombolasa mellett!

Új hozzászólás Aktív témák