Új hozzászólás Aktív témák

  • J.J. András

    őstag

    "aránylag kompakt" .... nézzetek már a saját tesztjeitek közt szét... hova fejlődik ez az oldal is már... :O
    emlékeztek amikor leírtátok, hogy jó jó, de mégis az igazi kézbe való "kompakt" méret az S4 MINI ...
    "nem orbitálisan nagy tányér ez, hanem egy kézbeillő, formás jószág,"
    12cm .... az átlag összemarkolt tenyér.... nekem 23,5cm a kisujjam és hüvelykujjam közti távolság, a normál hüvelyknél valamivel nagyobb.... azt összezárod, tudsz fogni...

    amikor megvettem a Lumia 950 Dual-t, az volt a 145mm hosszával az a határ, hogy ennél nagyobbat soha, az már nem telefon, az már felette tablet, phablet,.... vagy a tök tudja mi.... :U

    Erre ide írjátok egy fél vonalzó méretnél nagyobbra, hogy KOMPAKT :Y !!! :C hát gratulálok...
    nézzétek már vissza saját tevékenységeteket... és állítsatok fel egy "értékrendet", egy szabványt, mit minek neveztek...,
    KOMPAKT =simán bedugod a zsebedbe, még nem nyom, de minden szükséges dolgot meg tudsz csinálni vele, nem kirívó, nem nehéz, nem nyomasztó a jelenléte, belesimul az emberi kéz adta ergonómiába....
    A LUMIA 950-est csak az egyszerű ikonok miatt tudtam egy kézzel használni, a Samsung A40-est már nem tudom...

    AMI KOMPAKT: iPhone 12 MINI és Samsung S4 MINI és a Sharp Aquos R2 compact ezek kompaktak, de egy 16cm-es tepsiben mi a kompakt ??? :(
    Sharpot lehetne itthon kapni, már rég vettem volna.... amióta megszűnt a Lumia 950 windows támogatása.

    '' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Új hozzászólás Aktív témák