Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Tapsi #35 üzenetére

    Magamon (bár nem vagyok reprezentatív minta) és körülöttem azt figyeltem meg, hogy én akkor használtam ilyesmiket a telefonomon, mikor még nyomiság volt a telefont bámulni publikus helyeken (akár vonat, akkor is ha egyedül utaztál, nem még egy unalmasra sikeredett péntek estén vonagló részegek társaságában félrészegen). Mire népszerű lett, már nagyjából leszoktam róla (néha néha belepörgettem egy-két percet a "falba", ha írt valaki privátot) és azt látom, hogy mindenhol visszaesett kicsit a népszerűsége. Már az idősödő korosztálynál jár a hullám. Ha ők is ráunnak (vagy esetükben szó szerint kiöregszenek belőle), nem tudom mi marad más, mint stagnálás, vagy lassú népszerűségvesztés (történelmileg általában a legtöbb hasonló kikopik előbb-utóbb + általában minél gyorsabban tarol valami, annál hamarabb bukik el, szóval...).
    Akiket "örökre leláncolnak", azok szerintem eleve csak azok, akik nagy valószínűséggel úgyis valami hasonló dologba lennének temetkezve, mindegy hogy offline, online, milyen a színe vagy íze...

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák