Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    Mi a héten intézzük el majd, hogy a Fiber 60at lejjebb Fiber 30ra rakják le (kisebb is elég lenne, de csomagban most van egy tűrhető ajánlat.. ahogy meg a 30ast adják a 15ös árán).

    Az előbbihez csak annyit, hogy eléggé használva van a net nálunk, de egyszerüen nem érzem szükségességét ennek a 60megabitnek.. a 15is elég volna (főleg hogy többet nem is használok, mert a laptopon wifin keresztül használom ami olyan 2MB/másodperces maximum (stabilan) az esetemben.. ha másnak gyorsabb G-s wifije van az jelezze és árulja már el, hogy hogyan? :D - tudom a wifi half-duplex, meg a tempó amit ad elméleti, de akkor is... hálózati kártyát mondjuk nem akarok egyenlőre cserélni... a router ugyan N-es (de abból is csak a 150Mbites fajtát támogatja.. de ez most nem számít). de több fajta hálókártyával se értem el eddig nagyobb tempót wifin át (atheros, broadcom, ralink.. ezek voltak már nálam de minden ekkora volt a tempó még a korábbi más típusú routeremmel is)...

    u.i.: lemértem most speedtestel, úgy gyorsabbnak tűnik, kizárólag wifi kapcsolton át nézve a tempót.. de hálózaton belül nagy fájloknál (és tapasztalataim szerint a net esetében is igaz ez a tempó) nem gyorsabb jelentősen 2MB/másodpercnél.. az a pár pillanatnyi kiugró érték meg .. nos engem a stabíl sebesség érdekel.. ) A kép a tesztről:

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák