Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz biker #142 üzenetére

    Na, a ma reggel brutális volt, de most egész jól vagyok.

    Köszi a hasznos infókat. Azt már kibogarásztam a neten, hogy a sérv is kisugározva fáj, de nálam gyakorlatilag jobb oldalon az alsó bordámtól lefelé egész a lában végéig van fájdalom, így nincs igazán lehetőségem kipécézni, hogy melyik ideg is lehet a ludas. :) Igaz legjobban a has alsó részén vannak fájdalmaim.

    A diclofenak nálam nem vált be, a másikat nem ismerem. A contramal-t is egy ismerős ajánlotta, akinek sérve volt, és írattam dokival. Leszokni/abbahagyni biztos nem kellemes, gondolom pár napig igen rosszul van az ember, ahogy te is írtad. Szerintem akaraterő, és ennyi, mert utánna ha nem lenne fájdalmam, tuti abbahagynám. Sajnos még így a tabikkal együtt is érzem, hogy fáj.

    Széklet, vizelet gondok nincsenek, remélem nem is lesznek! :)

    Nálad mi a helyzet most? Ha jól emléxem, ahogy olvastam, voltál műtéten, és most megint fáj egy másfél évre rá? Erről a lézeres dologról írtak itt páran, azt mondják ez nem annyira durva, erről te hallottál? A hegesedés ellen meg a Rácz profnak azt a katéteres megoldásást olvastam, de elég bizarrnak tartom, hogy 3 napig oda be legyen vezetve vmi.. Pontosabban akkor már egyszerűbb a sima injekciós módszer nem?

    Kitartás mindenkinek, esik a hó! Gondolatban én is szánkózni/síelni vagyok :)

Új hozzászólás Aktív témák