Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz D1Rect #20 üzenetére

    Mert szeretsz apró és jól kiszabott mintavételekkel dolgozni, amiből számodra lehet, hogy igaz lesz a kijelentés, csak másokat kicsit bizgerál a dolog :B

    Mint amikor jobb helyeken felnőtt és dolgozó, valamint élő emberek tesznek nagyon vad kijelentéseket az ország állapotával és úgy általában a benne lakó emberek állapotával kapcsolatban. Tezsvéreim, nem 1 megyéből áll az ország vagy 100km-nyi útszakaszból. Lehet bátran jönni meglátogatni a többi részt is, de esetleg tudok prezentálni egy 2 órás Skype előadás során képeket, videókat és jó kis sztorikat, hogy hogyan is megy ez a kis buborékon kívül.
    Neked a vonatos esetre speciel ajánlom a Budapest-Nyíregyháza vonalakat. Nem poén és nem vicc, megtörtént eset: egyetem alatt Dani haverom 7 egymást követő héten húzta be a legalább 2 óra késést. Egy papíron 3 órás útra nézve :DDD Akkoriban jött meg az Oszkár és nagyon gyorsan leszokott a vonatról. Én magam akkor ülök rá, ha már tényleg nincs semmilyen létező megoldás az utazásra, azt hiszem most már beszélhetek nyugodtan 2 évtizedes tapasztalatról, ami alapján kijelenthetem, hogy soha és sehova nem értem oda vonattal időben, de ha késtem, akkor legalább jó sokat.

    Így lehet, hogy mind a kettőnknek igaza lesz, a kérdés, hogy ki mekkora területről szívta fel a tapasztalatait.

    szerk.: Van Magyarországtól jobb hely, de elég kevés.

    Elég kövér hüüüüüüü hagyta el a számat az előbb. Basszus azért 1-1 napra néha cserélhetnénk, valami nagyon szerencsés csillagállás alatt lehetsz.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák