Új hozzászólás Aktív témák

  • wintikek

    tag

    válasz SaGaIn #17 üzenetére

    Én sem hallottam még róla, de nyugodtan olvass utána mekkora bírságokat szabhatnak ki. Azért az elrettentő erejű tud lenni... Amúgy meg még gyerekcipőben jár az egész, nem hiszem hogy itthon még komolyan ellenőriznének.

    Azt ne keverjük már ide, hogy biztonsági réseket kihasználva hozzájutnak adatokhoz, a legbiztonságosabb rendszer se biztonságos. Ez egy teljesen másik téma.
    Pl egy olyan eset után, ha esetleg egy ellenőrzés során kiderül, hogy valamilyen előírásnak nem feleltek meg, akkor biztos legyél benne hogy megy a bünti is.

    Egyáltalán nem törvénytelen lefénymásolniuk ha például belépsz egy céghez, hiszen szükségük lehet rá. Ezt mondjuk neked úgy tudom jogod van megtagadni, csak semmi értelme, utána bármikor kellene nekik téged fognak hívogatni hogy add meg újra.
    Az törvénytelen ha megszűnik a munkáltató és munkavállaló között a szerződés és még utána is tárolják azt a fénymásolatot, vagy az hogy mondjuk a fájlszerveren hat helyen van tárolgatva, még mancika home folderébe is ott van a jogsid fénymásolata mondjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák