Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Hát nem tudom, engem nem győzött meg. Lustáknak, és pár ételhez biztos jó lehet, de komplexebb fogásokhoz nem tudom elképzelni. Megnéztem pár videót, de nem értem a koncepciót. Az ebben elkészíthető ételeket, hagyományosan sem bonyolultabb összedobni, és sokkal több mosatlannal sem jár. Az előkészítéssel ugyanúgy neked kell foglalkozni, a használt eszközök, pedig ennél is koszosak lesznek tehát nem sokkal lehetsz vele előrébb. Oké, a tiszta főzési időn, kialakításából adódóan javíthat, ezt elfogadom.
    Az elkészített ételek, a kezdő kategóriába sorolhatóak, hamar elkészíthetők, semmilyen csodagépet vagy konyhai képzettséget nem igényelnek.

    Számomra ez annyi, hogy egy erősen túlárazott, több mint 500.000 Ft-os keverő-melegítő gépre rádobtak egy tabletet, amin vannak receptek és pár funkció, plusz a szolgáltatásért cserébe, évente levesznek még kb. 18.000 Ft-tal. Ügyes. :C

    Biztos lesz célközönsége, elvégre egyre több a celeb, influenszer, instamodell, és a főzni nem tudó, vagy nem akaró.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz futo001 #61 üzenetére

    Jól néz ki, biztos finomak! Javíts ki ha tévedek, de lehet ez a gép fog elindítani, a hagyományos főzés elkezdése felé, mert megszereted a műfajt. Ha szeretsz enni, és látsz pár igényes, gasztronómiával kapcsolatos műsort, előbb-utóbb, jó eséllyel kedvet kapsz hozzá. El tudom képzelni, hogy néha főzöl majd valamit hagyományosan, de ezzel a géppel csinálod az ilyen egytál ételeket, és az egyszerűbb párolt dolgokat, vagy a hétköznapi fogásokat, ha időt kell nyerni.

    Somatom:
    Kb. a kezdetektől nézem Lacikát, és nagyon inspiráló, jó fazon. Rengeteget fejlődött, kibaszott sok munkát, pénzt és energiát fektetett az egészbe, nem véletlenül tart ott ahol!
    Szeret is kamionozni, és pár videóban elmondta, hogy mekkora egy tróger piázós játékfüggő senki volt anno, de változtatott, és azóta keményen előre tart.
    A magyar youtube egyik legjobbja, és van mire verni a mellét. Nem is kicsit.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák