Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    őstag

    válasz Redneck #5 üzenetére

    Az influenza meg teával 7 nap gyógyulási időt mutat, egyébként egy hét alatt kihordható. A koncepció az, hogy vedd meg. Nincs innováció, nincs csoda. Tv Shopok szándékosan bénázós, fekete-fehér jeleneteit idézi, utána a színes(-szagos) termék, lendületes alámondással. De MLM-partyn is simán el tudom képzelni. Vedd meg az ezredik hétköznapi kést is, rajta LCD-kijelzővel, mert nekünk érdekünkben áll. Azon túl, hogy eretnekségnek tartom, meg a taglalt fogyasztóiság is mellé, jó, ha elviselhetővé tette a táplálékkészítést, de lássuk az egyén örömén kívüli egészképet is. Végképp kiveszi az ember kezéből a sikerélmény lehetőségét. Nem azt mondom, hogy együnk kézzel, de minél több a köztes, minél több folyamat van kiszervezve, annál személytelenebbé, távolibbá, ellenőrizhetetlenebbé* teszi az egészet. Az alapanyagok felé ugyanígy van a fogyasztó, bár ma már trend tudni akarni a származást, úgy értem nem csak címkén feltüntetve és azt elhíve.

    *Koránt sem biztos, hogy ennyiért azt az anyagminőséget kapod, amiből nem oldódik bele az ételbe valami szar, amire ugye divat legyinteni, később meg megy a pislogás a kialakult rák miatt. Nem démonizálni akarom a technikát, de a jajj de megszabadít engem a mindentől is és a deolcsó volt, még akkor is, ha qrva drága volt mégis faktorok szoktak dominálni.

    A haszonkulcsra kíváncsi lennék.

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz Redneck #65 üzenetére

    Erre nem is gondoltam, de lehet igazad lesz.
    Jelenleg örömmel állok neki bármi újnak és élvezem az előkészítést meg ahogy látom alakulni a kaját a tálban.

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák