Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz opr #23 üzenetére

    :R Örülök hogy segíthettem!
    Ha érdekel és megy az pc-tech-angol akkor ajánlom Buldzoid csatornáját youtubon [ActuallyHardcoreOverclocking], megnézel egy két alaplap-éra/chipset alapú összevetőt, vagy memória összehasonlítót, és sokat tanulhatsz! Én nekem is így csorgott a tudás a fejembe.
    (még most elkülséd előt jutott eszembe 2 dolog még:
    Egyik, hogy OC-nál számít az, hogy a jelet milyen messze kell elküldeni, kevesebb slot-távolségnyira lévő memóriával gyorsabb, kisebb késleltetésű az információ csere;
    Másik, hogy a 4 slot az csak dual channel [többségében], és ha mind fel van töltve akkor extra idő/energia/számolás, hogy felcímkézze a vezérlő, hogy most melyik modullal kommunikál egy channelen belül, az is veszteség.
    Persze, akadnak feltöltött 4 slotos memóriatuning rekordok is, de azok csak alkategóriás eredmények. A memóriasebesség csúcsok dual channel ,1 modul/channel eredmények a fentiek miatt)

    Másik -nem tudom hogy miért az autós példákkal jövök, de most ez kattant be: Esetünkbéli Pistike kategóriája egy M-es biturbó BMW kombi X drive-val. Azzal elmondhatja, hogy neki meglett a csúcs, és senki sem éri utol... ok, nincs ezel semmi baj. Ez egy Ariel Atom V8 alaplap, time attackra spec-elve. Ne várjunk el 4 űlést, és legkondit. arra ott a másik. :R

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák