Új hozzászólás Aktív témák

  • AusWolf

    őstag

    válasz Glenda #17 üzenetére

    Nekem nincs semmiféle "beteg" elméletem, csak egyszerűen fáj, hogy mint manapság mindent, az emberi életet is kezdjük terméknek tekinteni. A hasonlat szemléltetéseképpen: ha valakinek eltér a véleménye a megszokottól, netán az aktuálisan fennálló politikai/gazdasági rendszer ellen fordul, azt az elit egyből bűnözőnek tekinti, a többiek pedig kirekesztik, vagy még bolondnak is nyilvánítják. Nem birka vagyok, akit ellenőrizni és terelgetni kell, hogy végezze a dolgát, hanem ember, akinek van véleménye a világ dolgairól, és joga a magánélethez.

    A megfigyelési botrányra is csak azt mondja a nagy többség (legalább is akikkel én találkoztam), hogy "nem csinálok semmi rosszat, nincs takargatnivalóm", miközben itt már az alapvető emberi jogok megsértéséről beszélünk. Annak örülne valaki, ha a hagyományos leveleit egytől egyig felbontva kapná meg? Merthogy ez kb olyan. Vagy menjünk tovább. Most figyelik a netet, mi lesz a következő? Kamerát szerelnek a hálószobámba, hogy ellenőrizzék, hogy nem építek-e bombát? Ugyan már...

    Ismételten elnézést a hosszú kommentért, de ez most kijött belőlem.

    8th: Pontosan ez bánt engem is. Meg az, hogy az "átlag népek" egyetlen rossz szót se hajlandók szólni a saját védelmükben. Simán hagyják, hogy mondvacsinált, hamis elvekkel bármit lenyomjanak a torkukon.

    [ Szerkesztve ]

    Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Új hozzászólás Aktív témák