Új hozzászólás Aktív témák

  • TheLázs

    csendes tag

    Számomra nevetnivalóvá vált a laptop-szcéna már sajnos évekkel ezelőtt. A konzumer vonalon vehet az ember másfél év alatt széthulló lapátnyi műanyag szemetet, vagy hasonló összegből egy Rolls-royce-ot a 2-4 éves business classból.

    Aki sokat megy, annak kell a gamer laptop. Ja, persze. Menet közben amúgy sem lehet játszani, kivéve mondjuk vonaton. Én is kétlaki vagyok, egy Ryzen 1700x + 1660 - ból lett olyan jóval olcsóbb mini ITX konfigom, ami ki tudja szolgálni az ide-oda szaladgálásomat, hiszen a kis business class notebook mellé mindkét helyemen használtam monitort és perifériákat (na meg dokkot...). És hol is tartunk most ezzel noti fronton? Egy 200k alatti asztali megette reggelire a 400+ áron kapható gamer laposokat? Elmentek az embereknek otthonról. Mindenki sportautóval akar gardróbszekrényt szállítani. Arra kellene csak használni a dolgokat, amire való, és egyből harmadáron megoldanánk az összes feladatot.

    "Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

Új hozzászólás Aktív témák